GRUPA  VI  KRASNOLUDKI

Krasnoludki to grupa pięciolatków  licząca 20 dzieci, wśród których jest 7 dziewczynek i 13 chłopców.Jest to grupa integracyjna zapewniająca wszechstronny rozwój wszystkich dzieci.Krasnoludki chętnie uczęszczają do przedszkola,są pogodne,otwarte,ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć.W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają swoją wiedze i rozwijają swoje umiejętnosci.W grupie pracują 4 nauczycielki ,ktore wspierają możliwości rozwojowe dzieci,rozwijają istniejące uzdolnienia,optymalnie przygotowują dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole.W swojej pracy wykorzystują metody:

-Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz
-Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
-Pedagogika zabawy Klanza
-Zabawy i ćwiczenia relaksacyjne.
Dzieci z grupy krasnoludkow uczestniczą w zajęciach dodatkowych: w języku angielskim,religii oraz zabawach ruchowych .