zdjecie wszyscyM 1

Mamy już 6 lat! To nasz ostatni rok w przedszkolu więc chcemy w pełni czerpać z każdej wspólnie spędzonej chwiliUwielbiamy spędzać razem czas. Bawić się, uczyć, malować, muzykować ale przede wszystkim skakać, biegać i gimnastykować! Poznajemy świat dobra i piękna wielozmysłowo, dzięki czemu zdobyta wiedza na długo pozostanie w Naszej pamięci. Do startu na kolejnym szczeblu edukacji przygotowują Nas panie : Krystyna Rokita oraz Izabela Paprotna. Pomocą i dobrym słowem zawsze służy pani Bogusia Zawadzka. W roku szkolnym 2020/21 pracować będziemy w oparciu o „Program wychowania przedszkolnego-Planeta dzieci :prawda, dobro, piękno w świecie wartości „ autorstwa Jolanty Wasilewskiej, wyd. WSiP.

Programy i innowacje realizowane w grupie Wróbelków

Programy ogólnopolskie:

-„Skąd się biorą zdrowe produkty ekologiczne”

-„Zdrowo i sportowo” aktywizacja ruchowa dzieci

-„Kubusiowi przyjaciele natury” program ekologiczny

Programy własne:

- „Mały artysta” program rozwijający twórczą aktywność plastyczną -autorstwa Krystyny Rokity

Innowacja pedagogiczna:

"Bezpieczny maluch- bezpieczny starszak"- autorstwa Krystyny Rokity i Lidii Sadowskiej.

Zajęcia dodatkowe w grupie Wróbelków:

JĘZYK ANGIELSKI: wtorek i piątek godz.11:30-12:00

RYTMIKA: poniedziałek 9:30-10:00